ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 13°C
Vējš: 3m/s

Reģistrācija Baltijas kausa 2020 4. posmam

Reģistrēto dalībnieku skaits: 160
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Dzimums Valsts Klubs Disciplīnas Pievienots
Tristan Jürisaar 2012 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 13.03.2020 13:26
Tristan Jürisaar 2012 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 13.03.2020 13:24
Ako Armin Raid 2005 Vīrietis (Men) Estonia Tartu slalom 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 13.03.2020 12:40
Ako Armin Raid Raid 2005 Vīrietis (Men) Estonia Tartu slalom 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL 13.03.2020 12:37
Tauri Jürisaar 2004 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 13.03.2020 09:44
Elizabete Anna Reinharde 2007 Sieviete (Women) Latvia Kore 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 13.03.2020 09:41
Maria Jürisaar 2008 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 13.03.2020 08:48
Linda Marie Zlobin 2011 Sieviete (Women) Estonia MSK Väike Munamägi 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 12.03.2020 11:50
Marta Loore Ladva 2009 Sieviete (Women) Estonia MSK Väike Munamägi 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 12.03.2020 11:49
Brenda Järv 2006 Sieviete (Women) Estonia MSK Väike Munamägi 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 12.03.2020 11:40
Harri Tammemägi 2008 Vīrietis (Men) Estonia MSK Väike Munamägi 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 12.03.2020 11:39
Emma Tammemägi 2007 Sieviete (Women) Estonia MSK Väike Munamägi 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 12.03.2020 11:38
Veli-Pekka Ponkala 1956 Vīrietis (Men) Finland RajaSlalom -68 / RS-68 18.03.2020 - GS 12.03.2020 10:53
Vanessa Viitkin 2006 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom MTÜ 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 12.03.2020 09:45
Renet Riitsalu 2006 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 12.03.2020 08:46
Laur Mägi 2004 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 11.03.2020 22:23
Nils Neo Trapāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK KORE 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 11.03.2020 16:18
Nadezhda Gorobetc 1978 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 11.03.2020 09:01
Elena Zolotuhina 1976 Sieviete (Women) Russia Ohta-park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 11.03.2020 09:01
Dāvis Valdovskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 11.03.2020 06:48
Emīlija Anna Škapare 2004 Sieviete (Women) Latvia KORE 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 10.03.2020 22:39
Erik Bergström 2008 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 10.03.2020 13:46
Sofia Fedorova 2007 Sieviete (Women) Russia SK Pantera 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 10.03.2020 13:28
Mats Hakon Jõgeva 2006 Vīrietis (Men) Estonia Hemsedal IL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 10.03.2020 12:35
Kristella Vaikmäe 2008 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 20:56
Vladislavs Rubulis 1956 Vīrietis (Men) Latvia Kore 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 19:31
Gundars Gulbis 1967 Vīrietis (Men) Latvia Kore 17.03.2020 - SG 09.03.2020 16:18
Leo Zauers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 09.03.2020 12:55
Andris Muižnieks 1983 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:53
Reinis Zauers 1980 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:52
Dāvis Zauers 2009 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:50
Edvards Gobiņš 2004 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:50
Paula Putniņa 2005 Sieviete (Women) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:49
Ivars Rud 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:49
Helēna Ērenpreisa 2004 Sieviete (Women) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:48
Bruno Ģermanis 2005 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:48
Dana Freimane 2004 Sieviete (Women) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:47
Georgs Šmalcs 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 09.03.2020 12:47
Karolaina Druka -Jaunzeme 2014 Sieviete (Women) Latvia Sk ASI 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 08.03.2020 00:55
Georgs Daukuls 2004 Vīrietis (Men) Latvia Kore 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 17:46
Žaklīna Frickausa 1974 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL 07.03.2020 11:36
Estere Zīvarte 2012 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 07.03.2020 11:34
Elizabete Allena 2012 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 07.03.2020 11:34
Raimonds Garda 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 07.03.2020 11:33
Ričards Dišlers 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 07.03.2020 11:33
Šarlote Bankova 2011 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 07.03.2020 11:32
Sofija Ulmane 2010 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 07.03.2020 11:32
Rihards Hartmanis 2010 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 07.03.2020 11:31
Rihards Allens 2005 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:31
Roberts Kupčs 2005 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:30
Jurģis Zvejnieks 2005 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:29
Amanda Bankova 2005 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:29
Tīna Namsone 2005 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:28
Paula Blūmiņa 2004 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL 07.03.2020 11:27
Miks Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:26
Jurģis Vaivods 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:26
Eduards Niedra 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:25
Ralfs Smiks 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:24
Kristiana Hartmane 2007 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:23
Loreta Reitere 2007 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:22
Valdemārs Kuzminskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:21
Kārlis Valinks 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:20
Kristaps Morozovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:20
Laura Vilde 2006 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:18
Maija Seratinska 2006 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:18
Alise Roze Zālīte 2006 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:17
Luīze Garda 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:16
Letīcija Matisone 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:15
Dārta Jaundzema 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:15
Patrīcija Medne 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:14
Laura Skudrule 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:13
Paula Bankova 2009 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL 07.03.2020 11:13
Paula Skrastiņa 2009 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:11
Madara Mazā 2009 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 07.03.2020 11:10
Henrijs Mūrnieks 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 06.03.2020 19:51
Edvards Mūrnieks 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 06.03.2020 19:50
Hugo Ozols 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 06.03.2020 19:50
Mārtiņš Baumanis 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 06.03.2020 19:50
Kārlis Kokars 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 06.03.2020 19:49
Lūkas Mazais 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 06.03.2020 19:49
Arta Ērgle 1976 Sieviete (Women) Latvia SK Apex 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:48
Ieva Lagzdiņa 1981 Sieviete (Women) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:48
Gints Gritāns 1975 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:48
Gints Zvanis 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 18.03.2020 - GS, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:47
Uldis Ozols 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:47
Dāvis Mazais 2005 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:46
Nora Ērgle 2007 Sieviete (Women) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:46
Krišs Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:45
Anete Salava 2007 Sieviete (Women) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:45
Edgars Veits 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:44
Gustavs Gritāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:44
Kristaps Lagzdiņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:43
Paula Amanda Zepa 2008 Sieviete (Women) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:43
Edvards Zanders 2009 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:42
Emīls Vanags 2009 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 06.03.2020 19:42
Mariya Lysina 2008 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:48
Mariia Osetinskaya 2008 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:47
Anna Borisova 2008 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:46
Alena Barsukova 2007 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:46
Zhanna Morozova 2007 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:45
Nikita Zolotukhin 2007 Vīrietis (Men) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:45
Yaroslav Gorobets 2007 Vīrietis (Men) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:44
Vladislav Sidorov 2007 Vīrietis (Men) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:43
Mikhail Shitov 2007 Vīrietis (Men) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:42
Artem Kostygov 2007 Vīrietis (Men) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:42
Maria Gorbunova 2005 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:41
Eliza Millett 2005 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:40
Valentina Smirnova 2004 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:40
Ekaterina Lysina 2005 Sieviete (Women) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:39
Aleksei Bordiian 2006 Vīrietis (Men) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:38
Aleksandr Terminasov 2005 Vīrietis (Men) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:37
Mikhail Borisov 2005 Vīrietis (Men) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:36
Ivan Ermolenko 2005 Vīrietis (Men) Russia Ohta-Park 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 16:35
Milena Juodeškaitė 2008 Sieviete (Women) Lithuania Snow Arena RT/DSC 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 09:04
Liepa Karlonaitė 2006 Sieviete (Women) Lithuania Snow Arena RT/DSC 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 05.03.2020 09:03
Roosa Teppola 2008 Sieviete (Women) Finland SCST 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 04.03.2020 19:14
Sisu Hemming 2008 Vīrietis (Men) Finland Hyss (Hyvinkään Slalomseura sukkula ry.) 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 04.03.2020 11:09
Nora Roonet 2008 Sieviete (Women) Estonia Nordiko 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 04.03.2020 10:54
Denisa Druka - Jaunzeme 1978 Sieviete (Women) Latvia SK ASI 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 03.03.2020 22:42
Dzintars Melvers 1973 Vīrietis (Men) Latvia SK Kore 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 03.03.2020 19:39
Erika Piirainen 2008 Sieviete (Women) Finland Helsinki Ski Club 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 03.03.2020 13:41
Mikk Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 02.03.2020 19:35
Markus Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 02.03.2020 19:34
Rasmus Mesila 2004 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 02.03.2020 19:33
Arkadijs Reimanis 1971 Vīrietis (Men) Latvia SK ASI 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 21:56
Andrejs Mihailovs 1969 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:57
Noels Doršs 2013 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 28.02.2020 08:57
Ronijs Doršs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 28.02.2020 08:56
Kristiāns Indriksons 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 28.02.2020 08:56
Patriks Ciaguns 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 28.02.2020 08:55
Emīlija Štrausa 2009 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:55
Hanna Kronberga 2009 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:54
Heidija Ciagune 2009 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:54
Estere Ausekle 2009 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:53
Karla Jansone 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:53
Estere Jansone 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:52
Kate Samofala 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:52
Annija Biezā 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:52
Arno Pušņins 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:51
Valters Bērziņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:51
Emīlija Jansone 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:50
Edvards Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:50
Mārtiņš Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:49
Lukass Pušņins 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:49
Pauls Pēteris Prancāns 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:49
Emīls Indriksons 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:48
Katrīna Bergmane 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:48
Elza Saļņikova 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:47
Frīda Saļņikova 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:47
Pauls Oliņš 2004 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:46
Aksels Vītums 2004 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:46
Diāna Elizabete Daukšte 2004 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:45
Patrīcija Krista Ansonska 2005 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:45
Samanta Līcīte 2004 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 28.02.2020 08:44
Martin Seppä 2010 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 20.03.2020 - PSL, 21.03.2020 - "Combi Race" for U10 27.02.2020 16:34
Gundars Gulbis 1967 Vīrietis (Men) Latvia KORE 16.03.2020 - SG training, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 27.02.2020 14:01
Ivars Āboltiņš 1968 Vīrietis (Men) Latvia Kore 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 26.02.2020 19:42
Igor Medveditsyn 1972 Vīrietis (Men) Russia SK Kore 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 26.02.2020 08:28
Vytautas Paražinskas 1966 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 21.02.2020 13:33
Rūta Paražinskienė 1972 Sieviete (Women) Lithuania Alpių Aidas 16.03.2020 - SG training, 17.03.2020 - SG, 17.03.2020 - AC, 18.03.2020 - GS, 19.03.2020 - SL, 20.03.2020 - PSL 21.02.2020 13:32
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv