infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -2°C
Vējš: 5m/s

SkiErg Pasaules sprints

9-12 • 11 • 2017 / Fischer Slēpošanas centrs

No 9. līdz 12.novembrim Siguldā, Fischer Slēpošanas centrā notiks ,,SkiErg Pasaules sprints”, kas ir pasaules mēroga sacensības uz speciāla distanču slēpotājiem paredzēta trenažiera, kurās var piedalīties ikviens interesents jebkurā vecumā.

SkiErg sacensību mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu dažādu vecumu paaudžu vidū, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu.

Sacensības norisināsies četras dienas – 9. un 10.novembrī no plkst. 8.00 līdz 20.00, savukārt 11. un 12.novembrī no plkst.10.00 līdz 16.00. Katrs dalībnieks iepriekš var pieteikties, sūtot e-pastu uz fsc@sigulda.lv vai zvanot pa tālr. 67970262, un izvēlēties sev ērtāko laiku startam. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas gads, sporta klubs, pilsēta, kā arī ierašanās diena un laiks.

Dalībnieki tiks dalīti vīriešu un sieviešu grupās, atbilstoši vecumam. Katrs dalībnieks uz SkiErg distanču slēpošanas trenažiera veiks 1000 metru distanci, kas tiks fiksēta trenažiera datorā. Pēc sacensību beigām visu dalībnieku rezultātus apkopos un publicēs sacensību organizētājs – trenažieru ražotājs „Concept 2”. Tādējādi dalībniekiem būs iespēja salīdzināt savu veikumu gan ar sportistiem Latvijā, gan visā pasaulē. Dalībnieks drīkst startēt vairākas reizes, bet ieskaitīts tiks pēdējais sasniegtais rezultāts.

Pagājušajā gadā dalībnieki no Latvijas uzrādīja labus un izcilus rezultātus pasaules kopvērtējumā, starp tiem arī siguldietis Helvijs Jānis Kārkliņš, kurš savā vecuma grupā līdz 12 gadiem, ieguva 8. vietu pasaulē no 92 dalībniekiem. Didzis Krogzems, vecuma grupā no 19 līdz 29 gadiem, ierindojās 9.vietā pasaulē no 140 dalībniekiem. Savukārt Aigars Kotāns, vecuma grupā no 40 līdz 49 gadiem, 9. labāko rezultātu uzrādīja tieši Fischer Slēpošanas centrā, 172 dalībnieku konkurencē. Arī Paula Bergfelde startēja Fischer Slēpošanas centrā un ieguva 6. vietu pasaulē, vecuma grupā no 13 līdz 18 gadiem. Sieviešu konkurencē godpilno 2. vietu ieguva Velga Gaļanska no Latvijas, viņa startēja vecuma grupā 50 līdz 59 gadi.

Lai arī šogad tiektos pēc izciliem rezultātiem, aicinām izmēģināt trenažierus un pilnveidot savas prasmes Fischer Slēpošanas centrā un Siguldas Sporta centra Spēka zālē. Sacensību dienā Fischer Slēpošanas centrā būs pieejami divi SkiErg trenažieri, kas dos iespēju startēt kopā ar savu treniņu biedru, un izaicināt vienam otru.

Sacensību nolikums pieejams Fischer Slēpošanas centra mājas lapā: www.siguldassports.lv Papildu informācijai zvanīt pa tālruni 67970262.
Dalības maksa: līdz 18 gadu vecumam – 1 eiro, pārējiem – 2 eiro.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase

Saistītā informācija

Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv