ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 14°C
Vējš: 0m/s

Zilo kalnu rudens kross 2015

25 • 10 • 2015 / Ogres Zilo kalnu distanču slēpošanas trase

Turpinot popularizēt kulturālu aktīvo atpūtu un sportu dabas parkā "Ogres Zilie kalni", parka apsaimniekotāja – Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra (OINPA) "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" - kopā ar atbalstītājiem svētdien, 2015. gada 25. oktobrī, aicina uz "Zilo kalnu rudens krosu 2015". Starts un finišs Ogres Zilo kalnu distanču slēpošanas starta laukumā, sacensību sākums pulksten 11:00.

Uz sacensībām tiek aicināti visu vecumu krosa skrējēji, kuri varēs startēt katrai vecuma grupai piemērotā distancē. Pašus mazākos skrējējus (S6 un V6) gaida apmēram 300 metru garš aplītis. Savukārt S9, V9, S12 un V12 grupu dalībniekiem nāksies pievarēt jau nedaudz sarežģītāku distanci apmēram 800 metru garumā. Gribam uzsvērt, ka, piesakoties savlaicīgi, šajās grupās dalība sacensībās būs bez maksas.

 Kad visjaunākie skrējēji būs finišējuši, sacensības turpinās jaunieši, juniori un veterāni, kuriem būs jāveic vidēji augstas grūtības pakāpes aplis 5 km garumā, ar kopējo vertikālo kāpumu apmēram 105 metri. Aplis vijas pa Ogres Zilo kalnu dabas parka tūrisma takām, stigām un jaunizveidoto distanču slēpošanas trasi. Pa ceļam skrējējiem būs iespēja visā krāšņumā izbaudīt Zilo kalnu reljefu, dabas skatus un apskatīt skatu torni un Dubkalnu karjera ūdenskrātuvi. Pieaugušajiem un elites klases skrējējiem, lai šie skati labāk iespiestos atmiņā, būs jāveic divi apļi, tātad 10 km. Trases kartes tiks publicētas organizatoru mājas lapā.

Sacensību noslēgumā ātrākie skrējēji tiks pie vērtīgām balvām:
Visu vecuma grupu pirmo trīs vietu ieguvēji saņems diplomus, uzvarētāji - sponsoru balvas.
Absolūti ātrākie dāmas un kungi 10 km distancē par pirmo vietu saņems balvu 100 EUR vērtībā, par otro vietu – 50 EUR vērtībā, par trešo vietu – 30 EUR vērtībā.
Absolūti ātrākie dāmas un kungi 5 km distancē par pirmo vietu saņem balvu 50 EUR vērtībā, par otro vietu – 25 EUR vērtībā, par trešo vietu – 15 EUR vērtībā.
Visi bērnu distances veicēji finišā saņems pārsteiguma balviņu.
Visus finišējušos dalībniekus sacensību noslēgumā gaidīs uz ugunskura vārīta tēja, gardas uzkodas un iespēja "laimīgā numura" spēlē tikt pie sponsoru dāvātajām balvām.

Aicinām piedalīties ne tikai skrējējus, bet arī citu sporta veida pārstāvjus, kā arī visus, kuriem tuva fiziskā kultūra, lai pārbaudītu savus spēkus krosa skriešanā un tuvāk iepazītu Ogres Zilos kalnus.

Nolikums un iepriekšējā pieteikšanās: 

  • internetā http://sportsogre.bitforit.lv
  • aizpildot anketu "nesedimajas.lv" velodarbnīcā Ogrē, Mālkalnes prospektā 26, vai veikalā "GO SPORT", kas atrodas tirdzniecības centrā "DAUGA", Ogrē.

Veikals "GO SPORT" ziņo, ka ikviens, kurš iepriekšējās pieteikšanās laikā iepirksies par vismaz 50 EUR vai iegādāsies jebkurus skriešanas apavus, ielūgumu uz skrējienu saņems bez dalības maksas.

Pasākums tiek organizēts ar Ogres novada un Ikšķiles novada pašvaldību atbalstu.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv