ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 1°C
Vējš: 2m/s

Jūrmalas ziemas sporta svētki

21 • 2 • 2015 / Jūrmala

Š.g. 21.februārī Jūrmalā notiks lielākais ziemas sporta veidu pasākums Latvijā – Jūrmalas ziemas sporta svētki. Pasākumā tiek aicināts piedalīties ikviens veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējs, turklāt dalībniekiem būs iespēja iegūt vērtīgas balvas – kopējais balvu fonds 10 000 eiro.

Sākot no šodienas, 26.janvāra, mājaslapā www.maratoni.lv ir atklāta iepriekšējā reģistrēšanās pasākumam. Pasākuma organizatori aicina reģistrēties jau tagad par īpaši draudzīgām cenām. Līdz 9.februārim dalība tikai 5 eiro, bet skolēniem un bērniem līdz 12 gadu vecumam – dalība bezmaksas. 

Jūrmalas ziemas sporta svētku dalībnieki varēs izvēlēties startēt 10 km vai 5 km slēpošanas distancē, kā arī bērniem būs sava, īpaša bērnu distance. Pasākumā var piedalīties arī tie, kuriem nav sava slēpošanas ekipējuma, jo būs pieejama slēpju noma un ekipējuma tehniskā apkope. Tāpat piemērotas aktivitātes varēs atrast ne tikai slēpošanas entuziasti, jo būs aizraujošas atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem – skeletona testa braucieni, hokeja sitiena stipruma mērīšana, biatlona šaušana, vizināšanās ar sniega pūšļiem, sniega piku mešanas sacensības, bērnu radošās darbnīcas un daudzi citi pārsteigumi. 

„Mūsu mērķis, organizējot sporta pasākumus, vienmēr ir bijis veicināt aktīvu un veselīgu garu Latvijas, un arī daudz plašāk, iedzīvotāju vidū. Jūrmalas ziemas sporta svētki ir arī sociāls projekts, jo ikvienam skolēnam, kas vēlas piedalīties pasākumā, kā arī bērniem, dalība ir bezmaksas. Ziemas sporta veidi un īpaši distanču slēpošana, vienmēr bijusi iecienīta Latvijas iedzīvotāju vidū, tāpēc aicinām piedalīties grandiozā notikumā. Turklāt pasākumā būs padomāts ne tikai par slēpotājiem, bet ikvienu, kas vēlas iesākt jauno gadu aktīvi un veselīgi”, par pasākuma ideju stāsta tautas maratonu kustības aizsācējs Latvijā, „Alpha Baltic” vadītājs Lauris Špillers. 

Pasākumu vadīs un par uzmundrinošu atmosfēru rūpēsies Jūrmalas ziemas sporta svētku vadītāji - Anna Rozīte un populārās grupas „Musiqq” dalībnieks Emīls Balceris. Visas dienas garumā par muzikālo noformēju gādās viens no pieprasītākajiem dīdžejiem Latvijā - Toms Grēviņš. 

„Jūrmalas ziemas sporta svētki ir dzīvespriecīgs un aktīvs notikums – sarūpētā programma un īpašie pārsteigumi iepriecinās gan mazos sportot gribētājus, gan lielos. Pasākumā ikviens varēs aizraujoši pavadīt dienu pie vienas no Latvijas bagātībām – Baltijas jūras, kā arī uzkrāt spēkus un enerģiju ikdienas darbiem”, piedalīties Jūrmalas ziemas sporta svētkos aicina viens no pasākuma vadītājiem, grupas „Musiqq” dalībnieks Emīls Balceris. 

Reģistrēties pasākumam var mājaslapā  www.maratoni.lv no 26.janvāra līdz 17.februārim. Bērniem un skolēniem, reģistrējoties līdz 17.februārim, dalība bezmaksas. Pārējiem dalībniekiem, reģistrējoties www.maratoni.lv līdz 9.februārim, dalības maksa ir 5 eiro, reģistrējoties no 10.februāra līdz 17.februārim, dalības maksa 7 eiro. Skolu komandas aicinām reģistrēties līdz 17.februārim, sūtot e-pastu uz [email protected], norādot skolēnu vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, tālruņa numuru un e-pasta adresi, kā arī izvēlēto distanci. 

Plašāka informācija par pasākumu un Jūrmalas ziemas sporta svētku nolikums atrodams www.maratoni.lv

Informāciju sagatavoja:
Liene Kindzule
SIA Alpha Baltic sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: 67844494, e-pasts: [email protected] 

Šogad vērienīgākie ziemas sporta svētki notiks jau 21.februārī Jūrmalā

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv