ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 16°C
Vējš: 2m/s

Baiļu apļi 2015

8 • 2 • 2015 / Vaidavas ezers

Laiks un vieta
2015.gada 8.februāris, Vaidavas ezers

Organizatori
Aktīvā tūrisma centrs Eži, g
alvenais tiesnesis: Rolands Melbārdis

Dalībnieku grupas un distances 
Dalībniekiem atkarībā no sagatavotības tiek piedāvāta sporta un tautas klase, kā arī bērnu starts. Tiek piedāvāts arī komandu starts (uzņēmumu, organizāciju komandām).

Distanču garumi dažādām klasēm

  • 14 km (starta distance 1,5km + 2 pilni apļi)
  • 7,8 km (starta distance 1,5km + 1 pilns aplis)
  • 1km un 0,4km Bērnu distances

Sacensību aplis. Sacensības norisināsies apļos. Viena pilna apļa garums 6,2km. Apļa sākuma un beigu punkts ir finiša zona. Starta distances garums ir 1,5 km un tā jāveic gan sporta, gan tautas klasēm. Starta distance sākās ar kopējo startu un noslēdzās pie finiša zonas, kur sākās apļu skaitīšana. Dalībnieki paši seko līdz apļu skaitam!  Trases grūtības pakāpe – vidēja. Iesācējiem un tiem, kurus neinteresē sportiskais azarts, iesakām izvēlēties Tautas klasi.

Bērnu starts
Dalībniekiem līdz 10 gadu vecumam (SV10) tiek piedāvāta 1km distance savukārt bērniem līdz 6 gadu vecumam (“rūķīšu grupai”) distance līdz 0,4km garumam. Bērnu starta distance izvietota netālu no finiša zonas.

Komandu dalība un vērtējums
Sacensībās tiek aicinātas pieteikties uzņēmumu un organizāciju komandas, kurām tiks nodrošināti dalībnieku numuri ar organizācijas nosaukumu vai Logo uz numura.  Komandu vērtējumā tiks noteiktas Kuplākā (skaitliski lielākā) un Atraktīvākā komandas. Distancē pavadītais laiks tiks mērīts izmantojot ChampinonChip elektronisko sistēmu. Katrs dalībnieks, sacensību dienā saņems čipu, kurš jāpiestiprina pie dalībnieka kājas vai apaviem. Čipa sabojāšanas vai pazaudēšanas gadījumā jāmaksā soda nauda – EUR 10,00

Programma
Reģistrācija, numuru un čipu izņemšana sacensību centrā “Baiļi”:

  • 10:00 - 11:30 Reģistrācija visām grupām
  • 10:00 – 11:50 Darbojas slēpju serviss (slēpju smērēšana sadarbībā ar veikalu EŽI)
  • 11:30 – 12:30 SV10,SV6 grupu reģistrācija

Starts:

  • 12:00 Kopējais starts 
  • 13:00 Dalītais starts SV10,SV6 grupām (sadalot pa vecuma grupām)

Apbalvošana un izloze:

  • 14:00 Apbalvošana 
  • ~14:30 Izloze

Dalībnieki un vecuma grupas
Skatīt sacensību nolikumu 

Pieteikšanās
Iespējama iepriekšējā pieteikšanās un pieteikšanās sacensību dienā pirms starta. Piesakoties iepriekš dalības maksa ir lētāka.  Iepriekšējo pieteikšanos, aizpildot dalībnieka formu un samaksājot dalības maksu, var veikt līdz 29.janvārim: elektroniski www.ezi.lv , veikalos “Eži” Valmierā Rīgas ielā 43a un Cēsīs Pils laukumā1 (līdz 29.janvārim). Pieteikšanās sacensību dienā “Baiļu” slēpošanas trasē līdz plkst. 11:30. Uzņēmumi un organizācijas var saņemt rēķinu un veikt apmaksu ar pārskaitījumu. Rēķina apmaksa jāveic 3 dienas līdz sacensību sākumam. Kontaktēties pa e-pastu [email protected] vai tālr. 64207263 vai mob.28685894 Lūgums laicīgi pieteikties sacensībām, lai kvalitatīvi sagatavotu laika mērīšanas ChampionChip sistēmas. Iepriekš pieteikto dalībnieku saraksts un rezultāti tiks publicēts internetā www.ezi.lv

Apbalvošana
Diplomus un sponsoru balvas saņem pirmo 3 vietu ieguvēji katrā grupā. Grupās, kur dalībnieku skaits ir trīs un mazāk apbalvo tikai uzvarētāju. Suvenīrus saņem visi finišējušie sacensību dalībnieki. 20 pārsteiguma balvas tiks izlozētas pēc dalībnieku numuriem, galvenā izlozes balva – kalnu velosipēds no veikala „Eži”. Speciālbalvas slēpojošām ģimenēm. 

Dalības maksa
Skatīt sacensību nolikumu 

Papildus
Nepietiekama sniega gadījumā sacensības tiek atceltas. Lēmumu par sacensību norisi vai atcelšanu sacensību organizatori paziņo līdz 6.februārim mājas lapā www.ezi.lvOrganizatori ir tiesīgi veikt izmaiņas sacensību nolikumā, par to informējot mājas lapā www.ezi.lv.

Informācija
Tālr. 64207263, 26424490, [email protected][email protected]www.ezi.lv

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv