infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 16°C
Vējš: 9m/s

Sacensību kalendārs

25 • 2 • 2012 / Vecates pagasta sporta laukums

Burtnieku novada aplis 2012 (Atcelts)

Sakarā ar lietu, "Burtnieku novada aplis 2012"  tiek atcelts.

Sacensības organizē
Burtnieku novada pašvaldība

Vieta un laiks
Sacensības notiek Burtnieku novada Vecates pagastā sporta laukumā sestdien 2012. gada 25. februārī. Sacensību sākums plkst. 12.00.

Dalībnieki
Sacensībās piedalās distanču slēpotāji – gan jaunieši, gan pieaugušie. Visi dalībnieki tiek sadalīti un vērtēti sekojošās vecumu grupās: skat. sacensību nolikumu.

Distances un sacensību norises
Jaunieši S-1 un V-1grupā startē 1 km distancē, jaunieši V-2grupā un sievietes startē 5 km distancē, pārējie 10 km distancē. Pirmie startē  S-1 un V-1 grupa. Pēc 1 grupas finiša startē 10 km distances vīri un pēc 2 minūtēm startē 5 km distancē V-2 jaunieši un S-2 līdz S-6 grupas dāmas. Trases iekārtotas izmantošanai slidsolī. Dalībniekiem atļauts slēpot kā slidsolī, tā klasiskajā slēpošanas stilā.

Apbalvošana
Tautas slēpojumā ar balvām, diplomiem un medaļām tiek apbalvoti godalgoto vietu ieguvēji visās 13 grupās. . Kopvērtējumā trīs ātrākie vīrieši un trīs ātrākās meitenes apbalvos ar kausiem.

Dalības maksa
Par dalību sacensībās pieaugušie maksā Ls 3-, savukārt jaunieši līdz 18 gadiem Ls 1-, meitenes un zēni līdz 11 gadiem bez maksas.

Pieteikšanās un informācija
Telefons informācija: Igors Korņējevs tel:29464099. Lūgums iepriekš pieteikties uz e-pastu: igorskornejevs@inbox.lv līdz 23.02.11. Pieteikšanās uz vietas, sacensību dienā no pl.10.00-11.30. Pēc finiša karsta tēja un uz ugunskura vārīta skābu kāpostu zupa.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase

Saistītā informācija

Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv