ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 7°C
Vējš: 8m/s

LČ rollerslēpošanā

20 • 7 • 2013 / Madona, Smeceres Sils

Sacensību organizators

Sacensības organizē Latvijas Slēpošanas Savienība (LSS) sadarbībā ar attiecīgo čempionāta posmu tehniskajiem organizatoriem. Sacensību tehnisko organizāciju par katru posmu, uz līguma pamata abpusēji vienojoties, LSS nodod Sporta klubam, Sporta skolai vai kādai citai organizācijai. Sacensības tiek organizētas un norisinās saskaņā ar FIS rollerslēpošanas noteikumiem, ņemot vērā šajā nolikumā minētās atkāpes.

Sacensību vadība
Sacensību posma galveno tiesnesi un sekretāru apstiprina LSS valde. Galvenie tiesneši nosaka konkrēto sacensību tiesnešu skaitu, ieceļ viņus, atceļ no amata un uzrauga viņu darbību.
Atbildīgās personas par sacensību sarīkošanu:
1.posmā - Dainis Vuškāns
2.posmā - Ilze Cekule

Sacensību laiks, vieta, distances un atbildīgā  organizācija
1.posms 20.07.2013 Madona, Smeceres sils, Madonas BJSS, Intervāla starts - C īsā distance
2.posms 06.10.2013 Priekuļi, SBK “Cēsis” Intervāla starts - F garā distance

Startēšanas kārtība
Sacensībās var startēt ikviens Latvijas iedzīvotājs. Sportists var startēt sacensībās samaksājot noteikto starta naudu, LSS noteiktajā kārtībā. Jauniešiem atļauts startēt vienu vecuma grupu augstāk; seniori drīkst startēt VE grupā. Čipu vai starta numuru nozaudēšanas vai bojāšanas gadījumā dalībniekam jāmaksā soda nauda Ls 30 apmērā par katru. Provizoriskā sacensību programma un trašu shēmas tiks publicēta LSS mājas lapā ne vēlāk, kā 2 nedēļas pirms katra posma sākuma; precīzā pēc pieteikumu saņemšanas un izlozes.

Inventārs
Klasiskā stila distancē atļauts izmantot klasiskā soļa rollerslēpes, kuri aprīkoti ar melnās gumijas riteņiem. Riteņu izmēri platumā ≥ 44mm (un lielāks); riteņu diametrs ø ≤ 75mm (un mazāks). Dalībniekiem, kuriem nav klasiskā soļa rollerslēpes, tiks piedāvātas to īrēšanas iespējas par simbolisku maksu, iepriekš piesakoties pie “Ski-Go” pārstāvja. Brīvajā stilā distancēs visās grupās atļauts izmantot Start Skating 71 modeļa rollerslēpes vai analogu izmēru citu ražotāju rollerslēpes (riteņu izmēri platumā ≥ 30mm; riteņu ø ≤ 71mm, sliedītes garums ≥ 620mm). Pirms sacensībām notiek rollerslēpju tehnisko parametru pārbaude.

Drošības noteikumi
Visiem dalībniekiem sacensībās obligāti jālieto aizsargķiveres! Ja dalībnieks finišē bez
aizsargķiveres, viņš tiek diskvalificēts. Ieteicami arī cimdi un aizsargbrilles. Dalībniekiem distancē jādod ceļš ātrāk braucošiem pēc pirmā pieprasījuma. Sacensību dienā sportisti pa trasi var trenēties tikai oficiālā treniņa laikā. Marķētā starta/finiša koridorā nedrīkst mainīt savu braukšanas joslu, aizšķērsot ceļu
konkurentam.

Pieteikumi
Pieteikšanās sacensībām notiek ar LSS mājas lapas starpniecību ne vēlāk kā līdz plkst. 1200 iepriekšējā dienā pirms attiecīgā posma. Tehnisku iemeslu dēļ, minētajā termiņā, pieteikumu var iesniegt rakstiski uz LSS Fax: 67387717 vai e-pastā [email protected]. Nosūtot pieteikumus rakstiski jāpārliecinās par to saņemšanu. Pieteikums netiks pieņemts, ja tas nesaturēs visas elektroniskajā formā pieprasītās ziņas. Par dalībnieku veselības stāvokli un tehnisko un fizisko sagatavotību ir atbildīga pieteikumu iesniegušā organizācija vai pats dalībnieks.

Dalībnieku reģistrācija
Dalībnieku reģistrācijas apstiprināšanu, numuru saņemšanu veic sacensību pieteikumā norādītais pārstāvis vai pats dalībnieks sacensību vietā. Veikt papildus reģistrāciju sacensību dienā var, ja to atļauj konkrēto sacensību organizatoriskie apstākļi, samaksājot dubultu starta naudu.

Dalības maksa
S12, V12, S14, V14, S16, V16, S18, V18 grupās - 2Ls par katru sacensību distanci
SE, VE, veterānu grupās - 4Ls par katru sacensību distanci.
Dalības naudu var samaksāt sacensību vietā ar skaidru naudu vai apmaksājot LSS izrakstītu rēķinu.

Apbalvošana
Sacensību 1.-3.vietu ieguvēji visās grupās tiek apbalvoti ar LSS Latvijas čempionāta medaļām un diplomiem.

2 Komentāri

Kur var iepazīties ar sacensību nolikumu?
20 • 06 • 2013 / 12:10
kur var uzzināt sacensību starta laikus.
04 • 07 • 2013 / 09:23
Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv