Temp.: 3°C
Vējš: 0m/s

13 • 03 • 2014

Snovbordistam Cukundem sestā vieta Eiropas kausa posmā

Latvijas snovbordists Artūrs Cukunde trešdien izcīnīja sesto vietu Bulgārijā notikušajā Eiropas kausa posmā sloupstaila disciplīnā.

Cukunde sacensībās tika pie 71,33 punktiem, bet panākumu izcīnīja amerikānis Ēriks Beišemēns.

Savukārt potenciālais Latvijas izlases līderis Toms Petrusevičs ar 58,00 punktiem šoreiz ierindojās 14.pozīcijā.

Kā ziņots, pirmajās sacensībās, kas notika otrdien, Cukunde noslēdza labāko desmitnieku, bet Petrusevičs ierindojās 14.vietā.

Soču olimpiskās spēles bija pirmās vēsturē, kurās iekļauta snovborda frīstaila disciplīna sloupstails, tomēr nevienam Latvijas sportistam tam neizdevās kvalificēties.

Sloupstails ir snovborda sacensību disciplīna, kurā snovbordists brauciena laikā cenšas rādīt tehniski sarežģītus trikus lielā amplitūdā un izkoptu stilu pār dažādiem snovparka elementiem - tramplīniem un slaidiem.