infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 11°C
Vējš: 3m/s

Sacensību kalendārs

3-5 • 3 • 2017 / Pilsētas trase, Sigulda

Latvijas Kauss 2.posms

Pieteikšanās tiešsaitē slēgta 02.03.2017 plkst. 17:30 EET
Online registration closed 02.03.2017 at 17:30 EET

Sacensību programma

Piektdiena, 3.marts - SG U12-U16.

9.00. pacēlājs atvērts dalībniekiem, reģistrācija starta nr. saņemšana. P.S. lielajā kalna pusē gar sacensību trasi iesildīšanās iespējas būs ierobežotas.
10:00 - 10:15 Trases apskate meitenes (gar trases malu).
10:15 - 10:30 Trases apskate zēni (gar trases malu).
10:45 Starts meitenes 1. treniņbrauciens.
11:15 Starts zēni 1. treniņbrauciens.
... trases uzkopšana darbi (bez trases apskates).
12:00 Starts meitenes 1. brauciens, sacensības.
12:30 Starts zēni 1. brauciens, sacensības.
Apbalvošana 15 min pēc noslēdzošā dalībnieka.

Sestdiena, 4.marts GS Elite + M, GS U12-U16.

8:00 Pacēlājs atvērts dalībniekiem, reģistrācija, starta nr., sanemšana.
8:30 - 8:45 Trases apskate 1.
9:00 Starts sievietes 1. brauciens.
9:15 Starts vīrieši 1. brauciens.
9:45 - 10:00 Trases apskate 2.
10:15 Starts sievietes 2. brauciens.
10:30 Starts vīrieši 2. brauciens.
Apbalvošana 15min pēc noslēdzošā dalībnieka.

11:15 - 11:30 Trases apskate meitenes1.
11:30 - 11:45 Trases apskate zēni1.
12:00 Starts meitenes 1. brauciens.
12:30 Starts zēni 1. brauciens.
13:15 - 13:30 Trases apskate meitenes 2.
13:30 - 13:45 Trases apskate zēni 2.
14:00 Starts meitenes 2. brauciens.
14:30 Starts zeni 2. brauciens.
Apbalvošana 15min pēc noslēdzošā dalibnieka.

Svētdiena, 5.marts - SL FIS ENL Elite + M, SL FIS ENL Elite + M, SL U12-U16.

8:00 Pacelāja atvērts dalibniekiem, komandu pārstāvju sanāksme FIS.
8:30 - 8:45 Trases apskate 1.
9:00 Starts sievietes 1. brauciens.
9:15 Starts vīrieši 1. brauciens.
9:45 - 10:00 Trases apskate 2.
10:15 Starts sievietes 2. brauciens.
11:30 Starts vīrieši 2. brauciens.
... TOP 15 FIS starta nr.
11:00 - 11:15 Trases apskate 1.
11:30 Starts sievietes 1. brauciens.
11:45 Starts vīrieši 1. brauciens.
12:30 - 12:45 Trases apskate 2.
13:00 Starts sievietes 2. brauciens.
13:15 Starts vīrieši 2. brauciens.
Apbalvošana 15min pēc noslēdzošā dalībnieka.

13:45 Reģistrēšanās, starta nr. saņemšana U12-U16.
14:30 - 14:45 Trases apskate meitenes 1.
14:45 - 15:00 Trases apskate zēni 1.
15:15 Starts meitenes 1. brauciens.
15:45 Starts zēni 1. brauciens.
16:30 - 16:45 Trases apskate meitenes 2.
16:45 - 17:00 Trases apskate zēni 2.
17:15 Starts meitenes 2. brauciens.
17:45 Starts zēni 2. brauciens.
Apbalvošana 15min pēc noslēdzošā dalībnieka.

Dalībnieki

Dalībnieki Latvijas kausa sacensībās jauniešiem tiek sadalīti sekojošās grupās:

U12 (2005 - 2006 gadā dzimušie)
U14 (2003 - 2004 gadā dzimušie)
U16 (2001 - 2002 gadā dzimušie)

Dalībnieki Latvijas kausa sacensībās pieaugušiem un junioriem tiek sadalīti sekojošās grupās:

Elite E (2000 gadā dzimušie un vecāki)
Juniori J (1996 - 2000 gadā dzimušie)
Meistari M (1982 gadā dzimušie un vecāki)

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv