Temp.: 8°C
Vējš: 3m/s

07 • 02 • 2015

Kalnu slēpotājai Āboltiņai piektā vieta FIS kategorijas sacensībās nobraucienā

Latvijas kalnu slēpotāja Agnese Āboltiņa trešdien guva piekto vietu Norvēģijā notikušajās FIS kategorijas sacensībās nobraucienā.

Uzvaru sacensībās izcīnīja mājiniece Kristina Anna Lisdāla, kura Āboltiņu braucienā apsteidza par 4,38 sekundēm.

Šāds rezultāts Latvijas sportistei deva 101,27 FIS kategorijas punktus, kas gan nespēja pietuvoties viņas karjeras labākajiem sasniegumiem. Pirms tam latviete turpat Norvēģijā svētdien izcīnīja devīto vietu FIS kategorijas sacensībās milzu slalomā, bet pirmdien ierindojās devītajā vietā supergigantā un palika septītā kombinācijā.

Latvijas sportistei šonedēļ svinēs 19.dzimšanas dienu. Kā zināms, Āboltiņa sporta dēļ ikdienā dzīvo Norvēģijā. Šajā nedēļā ASV sācies pasaules čempionāts kalnu slēpošanā, kurā Āboltiņa būs viena no Latvijas komandas dalībniecēm. Tomēr Latvijas kalnu slēpotāji piedalīsies vien nākamajā nedēļā gaidāmajās tehniskajās disciplīnās.

Avots: DELFI