Temp.: 1°C
Vējš: 3m/s

19 • 02 • 2011

Pasaules čempiona titulu milzu slalomā iegūst Teds Ligetijs; Zvejnieks paliek 54.vietā

Par pasaules čempionu milzu slalomā piektdien Garmišpartenkirhenē kļuva amerikānis Teds Ligetijs, kurš pēc pirmā brauciena bija tikai ceturtais, bet lieliski veikts otrais brauciens ļāva viņam izcīnīt zelta medaļu.

Sudraba godalgu ieguva francūzis Sipriens Rišārs, kurš pirmajā braucienā uzrādīja tikai septīto rezultātu. Trešo vietu divu braucienu summā uzrādīja austrietis Filips Šērghofers.

Latvijas pārstāvis Kristaps Zvejnieks pirmajā braucienā ierindojās 61. vietā, nekvalificējoties otrajam braucienam, kurā piedalījās 30 ātrākie slēpotāji. Pirmā brauciena uzvarētājam, norvēģim Akselam Lundam Svindālam Zvejnieks zaudēja 6,20 sekundes. Sacensību vērtējumā Zvejniekam gan 54. vieta, jo otrajā braucienā daži sportisti krita, daži neizgāja uz starta.

Svindāls pēc otrā brauciena no pirmās vietas noslīdēja uz ceturto, paliekot 0,06 sekunžu attālumā no bronzas medaļas.

Starp finālsacensību 69 sportistiem neiekļuva otrs Latvijas pārstāvis Kaspars Daugulis, kurš sacensību vērtējumā ierindojās 86. vietā.

Avots: delfi.lv