Temp.: 10°C
Vējš: 4m/s

19 • 12 • 2010

Kalnu slēpotājam Zvejniekam otrā vieta FIS sacensībās

Latvijas kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks svētdien izcīnīja otro vietu Čehijā notikušajās FIS kategorijas sacensībās milzu slalomā. Zvejnieks divu braucienu summā par 0,05 sekundēm atpalika no čeha Adama Kotžmana, tiekot pie 51,44 FIS kategorijas punktiem.

No pārējiem Latvijas sportistiem 14.vietu izcīnīja Kaspars Daugulis (99,48 FIS punkti), 21.vietā finišēja Roberts Briška (116,79 punkti), Toms Čivčs ierindojās 37.vietā (199,85 punkti), bet Armands Zariņš ieņēma 39.vietu 44 finišējušo dalībnieku konkurencē (207,80 punkti).

Tāpat Ģirts Zīle nefinišēja otrajā braucienā, bet Toms Sarkanis un Miks Zvejnieks nespēja sasniegt finišu jau pirmajā braucienā.

Arī sestdien sportisti veica milzu slalomu, tomēr šajās sacensībās Kristaps Zvejnieks nestartēja. No latviešiem sekmīgākais bija Daugulis, kurš arī finišēja 14.vietā (109,38 FIS punkti), Sarkanis ierindojās 32.vietā (193,20 FIS punkti), bet Zariņš un Čivčs ierindojās attiecīgi 34. un 35.vietā 38 finišējušo dalībnieku konkurencē. Šie Latvijas sportisti tika pie attiecīgi 209,99 un 216,72 FIS punktiem.

Arī Zīle startēja sestdien, tomēr tad viņš nespēja pabeigt jau pirmo braucienu.

Latvijas sportistes kuplā skaitā startē arī paralēli notiekošajās sieviešu sacensībās. Sestdien 27.vietā ierindojās Ieva Meldere (185,10 punkti), bet Patrīcija Anna Alsiņa, Elza Rozenfelde un Krista Vitkovska finišēja no 32. līdz 34.vietai, kas bija pēdējās trīs starp visām sportistēm.

Vēl startēja arī Beāte Bērziņa, kura nefinišēja otrajā braucienā.

Savukārt svētdien Bērziņa izcīnīja 34.vietu (172,44 FIS punkti), bet Vitkovska un Alsiņa finišēja pēdējās divās pozīcijās - 40. un 41.vietā.

Šajās sacensībās Meldere tika diskvalificēta pirmajā braucienā, bet Rozenfelde nesasniedza pirmā brauciena finišu.

Sacensības Čehijā pirmdien un otrdien turpināsies ar slalomu.