Temp.: 6°C
Vējš: 3m/s

27 • 11 • 2017

Slēpotāji Briedis un Paškovska paliek bez augstvērtīgiem rezultātiem FIS sacensībās Norvēģijā

Latvijas distanču slēpotāji Inga Paškovska un Ingmārs Briedis nedēļas nogalē palika bez augstvērtīgiem rezultātiem Norvēģijā notikušajās Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās.

Sestdien Paškovska guva 56.vietu 1,5 kilometru sprinta sacensībās brīvajā stilā, apsteidzot astoņas konkurentes. Sasniegtais rezultāts viņai deva 284,65 FIS kategorijas punktus.

Tikmēr vīriem Briedis guva 120.vietu, apsteidzot trīs sportistus. Šis rezultāts viņam ļāva tikt pie 296,21 FIS punkta.

Savukārt svētdien Briedis ieņēma 151.vietu 15 kilometru klasiskā stila distancē, nopelnot 158,55 FIS punktus.

LETA jau vēstīja, ka pirms tam piektdien Paškovska guva 56.vietu desmit kilometru brīvā stila distancē, tiekot pie 194,01 FIS kategorijas punkta.

Tikmēr vīriešiem 15 kilometros brīvajā stilā Latvijas pārstāvis Briedis ieņēma 134.vietu 156 finišējušo vidū, tiekot pie 167,33 FIS punktiem.

Kā ziņots, Latvija ir tuvu, lai distanču slēpošanā dāmām saņemtu divas ceļazīmes dalībai Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Katrai valstij ir garantēta pa vienai vietai dāmu un vīru konkurencē, bet, lai tiktu pie otrās ceļazīmes uz Olimpiādi, kādam sportistam jātiek starp 300 labākajiem rangā. Tur pirms sezonas Patrīcija Eiduka atradās 244.pozīcijā, kamēr Paškovska bija 251.vietā. Tikmēr vīru izlases līderis Indulis Bikše, kurš šajā nedēļas nogalē startēja Pasaules kausa etapā, bija vien 325.pozīcijā.