Vējš: 3m/s

27 • 02 • 2017

Tautas slēpojums Madona

Šodien, 25.februārī, Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils”, norisinājās ikgadējais „Tautas slēpojums Madona”.

Lai gan, laika apstākļu dēļ, šobrīd Latvijā ir ļoti maz vietu kurās iespējams sarīkot kvalitatīvas distanču slēpošanas sacensības, Madonā, Smeceres sila trasē, tradicionālo slēpojumu izdevās aizvadīt lieliskos ziemas apstākļos. Visi klātesošie baudīja gan saules starus, gan sniega putināšanu un uz pacilājošas nots pulcējās vairāk kā trīssimts dalībnieki. Sacensību programmā bija gan dažādas distances bērniem un jauniešiem, gan 10km un 20km slēpojumi pieaugušo grupām.

Galvenajā, 20km slēpojuma kopvērtējumā, ar pusminūtes atrāvienu uzvarēja alūksnietis Oskars Muižnieks. Otrajā vietā finišēja Roberts Slotiņš no Mazsalacas, bet trešo vietu ieņēma talsinieks Juris Damškalns.

20km slēpojumā sieviešu konkurencē uzvarēja Inga Paškovska, kura pārstāv Taureni, aiz sevis atstājot Laimu Klaužu no Carnikavas un Jūliju Matvijenko no Daugavpils.

Materiālu sagatavoja: Ivars Lapiņš, Biedrība, sporta klubs "SportLat"