Temp.: 14°C
Vējš: 5m/s

22 • 01 • 2017

Distanču slēpotājam Muižniekam pieticīgas konkurences apstākļos uzvara FIS sacensībās Lietuvā

Latvijas distanču slēpotājs Oskars Muižnieks svētdien uzvarēja Lietuvā notikušo Starptautiskās slēpošanas federācijas (FIS) kategorijas sacensībās brīvā stila desmit kilometru distancē.

Šo sacensību finišu Muižnieks sasniedza pēc 24 minūtēm un 34,3 sekundēm, par 9,8 sekundēm apsteidzot Baltkrievijas slēpotāju Juriju Ljadovu. Par šādu sniegumu latvietis tika pie 81,86 FIS kategorijas punktiem.

Šajās sacensībās piedalījās tikai 12 distanču slēpotāji, bet pēdējās divas vietas ieņēma Ronalds Krams (197,87 FIS punkti) un Vladislavs Kozlovskis (415,58 FIS punkti).

Savukārt dāmām svētdien bija jāveic 7,5 kilometrus gara distance, kur trešo vietu ieguva Inga Paškovska (155,70 FIS punkti). No uzvarētājas, krievietes Anastasijas Kazakulas, viņa atpalika par nepilnu pusotru minūti.

Piekto vietu izcīnīja Anda Muižniece (183,12 FIS punkti).

Sieviešu sacensībās piedalījās vien desmit sportistes, bet no piektās līdz desmitajai vietai ierindojās tikai Latvijas pārstāves.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam sestdien sprintā Paškovska arī bija trešā.

Avots: lsm.lv, Foto: LETA, Evija Trifanova