Temp.: 4°C
Vējš: 3m/s

22 • 02 • 2016

Aizvadīts tautas slēpojums „Madona”

Sestdien, 20. februārī, pilsētas 90 gadu jubilejas zīmē, norisinājās tradicionālais tautas slēpojums „Madona”. Lai gan šīs ziemas gaitā ik pa brīdim rodas sniegam ne tik labvēlīgi apstākļi, Madonas slēpošanas un biatlona bāzē „Smeceres sils” 2,5km aplis bija labi sagatavots un nodrošināja pilnvērtīgu sacensību atmosfēru.

Vīriešiem garākajā 20km distancē jau no pirmajiem kilometriem vadībā izvirzījās alūksnietis Oskars Muižnieks un, ar katru apli pārsvaru palielinot, finišēja pirmis. Otrajā vietā ierindojās Mārtiņš Daļeckis, bet godalgoto, trešo vietu izcīnīja Mareks Birkentāls no Talsiem.

Sieviešu 15km distancē visātrāk slēpoja un uzvarēja Natālija Kovaļova no Krāslavas. Pēc nepilnas minūtes otrajā vietā finišēja Carnikavas pārstāve Laima Klauža, bet kā trešā finišēja madoniete Kitija Auziņa.

Sacensības notika arī dažādās jauniešu un senioru vecuma grupās, kā arī tautas klasē kur 10km distancē visātrākais slēpojums padevās titulētajam motokrosa speciālistam Kasparam Stupelim, finišējot pirmajam. Priecē, ka motorizēto sporta veidu pārstāvji ziemā iecienījuši distanču slēpošanu, jo tautas klasē atzīstami startēja arī viens no pasaules vadošajiem rallijkrosa autobraucējiem Reinis Nitišs.

Organizatori, biedrība „SportLat” un Madonas novada pašvaldība, pateicas visiem dalībniekiem par ierašanos un pozitīvajām emocijām visa pasākuma garumā!

Sagatavoja: 22.02.2016.
Ivars Lapiņš, biedrība „SportLat”
Tel.: 26330071

4 Komentāri

Sacensības foršas,trase līmenī,kā jau pie Sportlata. Tik nu tas komentētājs-kur tādu izrāvāt??:( Izskatījās,ka tas čalis uz baletu bija atnācis nevis sacensíbám.Vienīgais ko viņš varēja pateikt-cik minūtes līdz startam. Pa visu dienu nevienu reizi nenosauca grupu átráko slépotáju rezultátus.
Tik grúti bija aiziet un pañemt izdrukas? Páris uzvárdus gan nosauca,bet tikai tiem, kurus pazina personígi:)lol