Temp.: 6°C
Vējš: 3m/s

16 • 12 • 2012

Slēpošanas sacensību sezonu atklāta ar Ski-cross sacensībām

Sestdien, 15.decembra vakarā slēpošanas biatlona kompleksā "Priekuļi” sagaidīja sezonas atklāšanas sacensību dalībniekus ar saltu un brāzmainu vēju. Iespējams, ka laika apstākļi un video no Youtube bija par iemeslu tam, ka daļa potenciālo dalībnieku tomēr palika mājās mīkstos dīvānos. Īpaša uzslava pienākas mazajiem slēpotājiem un viņu vecākiem! Realitātē ski-cross trase bija pa spēkam gan pašiem jaunākajiem slēpotājiem, gan cienījama vecuma kungiem un dāmām. Trase bija izveidota ~ 800m garumā ar vairākām sniega pumpām un straujiem pagriezieniem. Divi marķēti trases posmi bija jāveic stumjoties bezsolī un “slalomā”.

Absolūtā vērtējumā gan prologā, gan fināla slēpojumos VE grupā uzvarēja Arnis Pētersons (01:25,91) un SE grupā Baiba Bendika (01:44,02). Prologā, S14 grupas līdere Vineta Pētersone atpalika no Baibas tikai 0,5 sekundes. VE grupā, kur bija visvairāk dalībnieki, notika arī ½ fināla slēpojumi, kur iztika bez pārsteigumiem. Savukārt A finālā distances sākumā Artūrs Brants izvirzījās vadībā, bet pēc saķeršanās pagriezienā, Artūrs palika iedzinēja lomā cīņā par 2.vietu, kuru tomēr izdevās nosargāt Tomam Veitam. Pēc līdzīga scenārija, tikai citā pagriezienā neveiksmīgi krita S16 grupas līdere Krista Razgale un trases straujie pagriezieni vairs neļāva atgūt vadošo pozīciju, kas ļāva Madarai Zaķei svinēt uzvara finālā. V16 grupas duelī finālā Alvis Šķēps par mata tiesu pārspēja prologā uzvarētāju Niklāvu Eglīti.
Īpašs paldies sacensību atbalstītājiem: “OneWay Sport”, “Livonia” un “Karaliskie kārumi”

6 Komentāri

Paldies organizatoriem,labs sestdienas vakars. Nākošreiz varētu vēl tehniskāku trasi,lai pašiem interesantāk:) Varbūt pat varētu tādu kā ski-cross seriālu uzveidot?