Temp.: 1°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

13 • 01 • 2017

Rastorgujevs PK posma sprintā izcīna 22. vietu; Bricim nedaudz pietrūkst līdz punktiem

Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs un Ilmārs Bricis piektdien Pasaules kausa posma 10 kilometru sprintā Rūpoldingā parādīja diezgan veiksmīgu sniegumu.

Rastorgujevs izcīnīja 22. vietu, divās šaušanās pieļaujot divas kļūdas un finišā sacensību uzvarētājam Martēnam Furkadam zaudējot minūti un 27,0 sekundes. Savukārt Bricis šāva bez kļūdām un ierindojās 44. vietā, no līdera atpaliekot minūti un 48,1 sekundi. Abi Latvijas sportisti kvalificējās svētdien notiekošajām iedzīšanas sacensībām. Tā kā kopvērtējuma punktus iegūst 40 sportisti, Bricim līdz tiem pietrūka nepilnas sešas sekundes.

Savukārt trešais Latvijas biatlonists Daumants Lūsa ar trim kļūdām šaušanās ieņēma 97. vietu (+3:55,0). Sacensībās piedalījās 107 biatlonisti.

Savukārt par posma uzvarētāju kļuva Martens Furkads, kura rezultāts bija 22 minūtes un 34,1 sekundes. Viņš aiz sevis atstāja Julianu Eberhardu (+18,0) un Emīlu Hegli Svendsenu (+37,7).

Avots: DELFI.LV