Jaunumi

16 • 01 • 2015

Praulītis un Patrijuks astotā desmita beigās, Liepiņš 104. vietā

Saistītā informācija

Piektdien Itālijā IBU kausa posmā biatlonā desmit kilometru sprintā vīriešiem latviešu sportists Toms Praulītis ieņēma 78. vietu, bet pozīciju zemāk tika Aleksandrs Patrijuks. Bijušais slēpotājs Arvis Liepiņš savā otrajā startā starptautiskajā arēnā sasniedza 104. vietu.

No latviešiem labākais bija Toms Praulītis, kurš pieļāva pa kļūdai katrā šaušanā un finišu sasniedza pēc pēc 32 minūtēm un 1,9 sekundēm. Astoņas sekundes lēnāks, neraugoties uz trim kļūdām (1+2) bija Aleksandrs Patrijuks, kurš sasniedza 79. rezultātu. Tikmēr Arvim Liepiņam sešas kļūdas ugunslīnijā (3+3), pieticīgs slēpošanas ātrums ārpus šautuves (76. laiks, 2:59 lēnāk nekā līderim) un likumsakarīgi - nekādu izredžu uz labu vietu. Finišā 104. pozīcija.

Uzvaru izcīnīja krievu biatlonists Aleksejs Sļepovs, kurš, neraugoties uz divām kļūdām šaušanā, bija par 12,8 sekundēm ātrāks nekā otrajā vietā esošais norvēģis Larss Helge Birkelands. Krievijai uz pjedestāla vēl viena vieta - bronzu izcīnīja Matvejs Jeļisejevs.

Avots: SPORTACENTRS.COM