Temp.: 1°C
Vējš: 2m/s

10 • 01 • 2015

Patrijuks 71. vietā IBU posmā, Liepiņam deviņas kļūdas sprintā

Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) kausa izcīņas 4. Posmā Dušniki Zdrujā (Polija) šodien desmit kilometru sprinta sacensībās augstāko vietu no Latvijas biatlonistiem ieguva Aleksandrs Patrijuks, kurš ierindojās 71. pozīcijā 112 finišējušo sportistu vidū.

Aleksandrs Patrijuks šaušanā pieļāva trīs kļūdas un par četrām minūtēm un 20,6 sekundēm atpalika no sacensību uzvarētāja, Vācijas biatlonista Johannesa Kīna.

Kīns šautuvē bija nevainojams, par 19,6 sekundēm apsteidzot otrajā vietā finišējušo norvēģi Henriku Labē-Lunu, bet trešo vietu ieguva krievs Matvejs Jeļisejevs, kurš ar vienu kļūdu šaušanā Kīnam zaudēja 23,2 sekundes.

Slēpotājs Arvis Liepiņš, kurš nolēmis izmēģināt spēkus biatlonā, šāva pagalam neveiksmīgi, pieļaujot deviņas kļūdas un ierindojoties 99. vietā (+6:56,9), bet Toms Praulītis tika diskvalificēts.

Atgādinām, ka piektdien starptautiskajā debijā Liepiņš ar piecām kļūdām šaušanā sprintā ieņēma 83. vietu. Labāk veicās Patrijukam (trīs kļūdas), kurš ieguva 69. vietu, un Praulītim (divas kļūdas), kurš ierindojās 81. vietā.